Xhisiela: Kam ardhur per ta mbeshtetur Rexhepin deri ne fund | ABC News Albania

Share it with your friends Like

Thanks! Share it with your friends!

Close

“Kam ardhur sot këtu për ta mbështetur dhe për ta treguar të vërtetën siç është. Siç e kam thënë në media për ta thënë dhe në gjykatë. Unë do të them atë që unë dua të thëm. Jam shumë e bindur që s’do kemi probleme. Problemet kanë ardhur për arsye që unë i kam sqaruar më parë, xhelozia dhe nuk do të kemi probleme jam shumë e bindur. Këtë gjë ma siguron vetja ime, mjaftoj unë, unë jam Xhisiela.”

Comments

Gjergj Kastrioti says:

Ke vene dhe syze luksoze , te dhene 1 dore pare dhe e nderrove kallzimin , femer kot , pa asnje vlere , plere rruge

Alkid Harizaj says:

Moj vajze , kush poltikane po te qi keto kohet e fundit .

Write a comment

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: